Michal David pojede v divadle Broadway nonstop

Michal David pojede v divadle Broadway nonstop
Foto: archiv  /  M. David vás rozparádí online
08 / 03 / 2021

V sobotu 27. března si od 20:00 hodin můžete na vašich telefonech, počítačích, tabletech či televizích užít online koncert známého hitmakera Michala Davida z divadla Broadway.

Na velkém pódiu, se speciální scénou, a především všemi oblíbenými písněmi a nesmrtelnými hity se uskuteční koncert jednoho z nejúspěšnějších českých zpěváků a skladatelů Michala Davida.

„Vím, že nám všem kultura a koncerty moc chybí, tak jsem se aspoň takto snažil svým fanouškům vyjít vstříc a zprostředkovat jim tento online koncert,“ řekl k  akci Michal David.

S profesionální technikou

Přenos proběhne s podporou profesionální techniky a přenosových vozů tak, že si budete připadat, jako byste byli přímo v samotném divadle Broadway!

„Už se na to neskutečně těším! Po dlouhé době si zazpívám se svou kapelou Kvatro a užijeme si atmosféru koncertu tak, jako vždy. Krásné na tom je to, že moji fanoušci nás mohou sledovat z pohodlí domova, z jakéhokoliv koutu světa. Tentokrát jsem si dal záležet i na technické stránce přenosu – diváci se tak nemusí bát, že by byl přenos jakkoliv přerušován. Budu se na všechny těšit a věřím, že pojedeme Non-stop,“ dodal k online vystoupení David.

Legenda naší populární scény

Michal David je stálicí v českém showbyznysu již 40 let, a tak se jednoznačně řadí k legendám naší hudební populární scény. Prosadil se nejen jako zpěvák, ale stejně úspěšně také jako skladatel. Za svou kariéru prodal více než 3.500.000 nosičů a napsal přes 600 písní.

Praktické informace

Přenos začne v sobotu 27. března od 20:00 hodin na této adrese: live.ticketstream.cz/michaldavid

Po zakoupení vstupenky vám v potvrzovacím emailu přijde přístupový kód a dárkový poukaz s možností věnování.

Každý unikátní kód umožňuje jeden přístup k přenosu a vždy pouze z jednoho zařízení.

Pozor: Kód bude po aktivaci zneplatněn a přístup ke sledování bude umožněn pouze do 27. 3. 23:59. Zakoupený kód pro přenos není platný pro sledování záznamu.

 

Kam dál?

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace